Jakim sposobem można stwierdzić wynik egzaminu?

Cambridge English Online Results Service jest najszybszym i najłatwiejszym sposobem do sprawdzenia wyniku egzaminu. Zarejestruj się na stronie internetowej Results Service i swój wynik egzaminu dowiesz się zaraz po jego opublikowaniu.

 

Jak się zarejestrować?

Na stronie internetowej Cambridge English Online Results Service naciśnij przycisk Register. Wpisz swój Candidate ID i Secret Number, które znajdziesz na swoim Confirmation of Entry (harmonogram egzaminu, który otrzymałeś przed egzaminem drogą mailową). Wpisz swój adres mailowy i wymyśl sobie hasło. W momencie kiedy otrzymasz e-mail z informacją, że wyniki są już do dyspozycji, zobaczysz je po zalogowaniu.

 

Cambridge Assessment English zapewnia również usługę sprawdzania wyników egzaminu organizacjom i instytucjom, które potrzebują szybko i bezpiecznie sprawdzić wyniki poszczególnych kandydatów.

 

Kto może korzystać z tej usługi?

Możliwość sprawdzania wyników jest świadczona wszystkim bezpłatnie w razie kiedy kandydat wyrazi na to zgodę. Wyniki egzaminu mogą sobie sprawdzić firmy, instytucje państwowe, instytucje edukacyjne i szkoły.

 

Gdzie mogę sobie wyniki egzaminu sprawdzić?

W celu sprawdzenia wyników prosimy o rejestracje na stronie internetowej Results Verification. Kandydaci i centrum przygotowawcze mogą do sprawdzenia swoich wyników wykorzystać stronę internetową Cambridge English Online Results Service.