Pretesting polega na wykonywaniu testów próbnych. Takie testowanie jest częścią składową skomplikowanego procesu tworzenia egzaminów. Takim sposobem Cambridge English zbiera dane statystyczne, co umożliwia starannie tworzyć testy egzaminacyjne. Tak jest zapewnione, że dane testy sprawdzają znajomość języka na pewnym poziomie. Pretesting przynosi korzyści dla wszystkich: kandydatów, nauczycieli i centrum przygotowawczych. Pretesting jest symulacją prawdziwego egzaminu Cambridge – zadania są takie same jak na egzaminie i testy są sprawdzane profesjonalnym zespołem w Wielkiej Brytanii. Pretesty odbywają się regularnie kilka razy w roku – z reguły w październiku, listopadzie, marcu i kwietniu.

 

W jaki sposób może pretesting pomóc zainteresowanym egzaminem Cambridge?

Pretesty dają kandydatom unikalną możliwość wypróbować sobie egzamin Cambridge próbnie z wykorzystaniem realnych zadań testowych i dotrzymaniem takich samych warunków jak podczas prawdziwego egzaminu.

Pretesty są sprawdzane prawdziwymi egzaminatorami Cambridge English a kandydaci otrzymają informacje o tym, jakie wyniki otrzymali. Ta informacja pomoże studentom uzyskać informacje o tym, do których części egzaminów mają się jeszcze lepiej przygotować. Pretesty pozwolą kandydatom poznać rzeczywiste warunki podczas wykonywania egzaminu i uzyskać pewność w siebie podczas zdawania rzeczywistego testu.

 

Cena

Pretesty organizujemy bez zobowiązań i dla wszystkich zainteresowanych GRATIS.

 

Terminy Pretestów

W razie zainteresowania zorganizowaniem pretestów dla swoich studentów, prosimy o wypełnienie formularza:

 

Formularz z wnioskiem o pretest egzaminu

Formularz kontaktowy - wstępny